Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü


burdur milli egitim mudurlugu
burdur milli egitim mudurlugu

 Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü kurumunda idareci olarak müdürlük yapan kişi İsmail Çetin’dir. İsmail Çetin 30 Ocak 2012 tarihinde göreve başlamış olup yaklaşık olarak 1 yılı aşkın süredir görev yapmaktadır. Milli Eğitim kurumunda eğitim adına birçok çalışma yapmaktadır. Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü konum olarak Burdur merkezinde Bahçelievler Mahallesi Şeker Caddesi No:5 de yer almaktadır. Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan 3 anaokulu, 45 ilköğretim okulu, 13 ortaöğretim okulu, 25 özel eğitim kurumu ve 8 tane de merkezi kurum bulunmaktadır.

 Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Milli eğitim değişik projeler uygulamaktadır. Burdur’u öğrencilere tanıtmak amacıyla okulların panolarında Burdur’un değişik ve güzel yerlerini ve tarihini anlatan yazılar asılarak öğrencilerle beraber proje gerçekleştirilmiştir. “Sağlıklı büyümek için yemek seçmemeli” projesi adı altında çocukların ayrım yapmadan yemek yemelerine yönelik aile ile işbirliği içerisinde çalışmalar yapılmıştır. “Çevir suyu dolsun kuyu” projesi ile yağan yağmur sularının değerlendirilmesi amaçlanmaktadır.

Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü kapsamında İsmail Çetin ve beraber Timis eyaleti milli eğitim müdürünün birlikte yürüttüğü “Şiddetsiz yaşam benim de hakkım” isimli proje çalışmaları ile 2010 yılından beri karşılıklı personel değişimi ile değişik çalışmalar yapılmaktadır. Kullanılmayan kitap ve oyuncakları değerlendirmek amacıyla hazırlanan “Mutluluğa Bir Adım” projesi de son derece önem taşıyan bir proje olarak değerlendirilmektedir. Canlı yaşamını korumak amacıyla yapılan “Temiz Çevre Sağlıklı Nesiller” projesi ile öğrencilerde temiz çevre bilinci oluşturulmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*