Burdur İl Sağlık Müdürlüğü


burdur il saglik mudurlugu
burdur il saglik mudurlugu

Burdur Sağlık Müdürlüğü: Burdur İl Sağlık Müdürlüğü kurumunda idareci olarak görev yapan müdür Dr. Sırrı Şenbayram’dır. 05.12.2011 tarihinde göreve başlayan Şenbayram 2 yılı aşkın süredir Burdur için sağlık alanında çalışmalar yapmaktadır. Sağlık alanında birçok yararlı çalışma yapmıştır. Sırrı Şenbayram aşı takvimine eklenen hepatit A aşısı hakkında ailelere gereken bilgileri vererek ailelerin bilinçlendirilmesini sağlamıştır. Bu aşının takvime eklenmesi “Sağlıkta Dönüşüm” projesi ile gerçekleşmektedir. Bu proje koruyucu sağlık hizmetlerinin genişletilmesi amacıyla başlatılmış bulunmaktadır.  Burdur İl Sağlık Müdürlüğü adres bilgisi Burdur merkez de Yeni Mahalle Eski Antalya Caddesi No:24 olarak bilinmektedir.

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Şenbayram ramazan ayında beslenme alışkanlıkları değiştiği için Ramazan ayında sağlıklı beslenme ve danışma hattı kurarak sağlık personellerine geniş çaplı bir çalışma takvimi (enjeksiyon da görevli personel sayısını arttırma, acil servisteki elemen sayısına takviyede bulunma)hazırlamıştır.  Burdur İl Sağlık Müdürlüğü kapsamında hipertansiyon eğitim semineri vererek(Dr. Sırrı Şenbayram) insanları bilgilendirmiştir. Sağlık Müdürlüğü’nün yapmış olduğu “Ben Olsaydım” projesi gereken ilgiyi çekmiş ve hastalara beklediklerinin üstünde hizmet vermiştir.

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Bu proje kapsamında vatandaşlar sağlık alanında yapılmasını istedikleri şeylerin müdürlüğün internet sitesi üzerinden yetkililere ulaştırarak geri dönüt alma yoluna gitmektedirler. Isparta da bu projeyi örnek benimseyerek uygulamaya başlamıştır. Burdur’un sağlık alanında yaptığı projeler diğer iller tarafından da benimsenerek uygulanmaya başlamıştır. Şenbayram 2012 yılı bitiminde sağlık müdürlüğüne yeni bir hareketlilik getirmeyi amaçlayarak 112’yi yeniden şekillendirip Türkiye’nin en iyi 112’si haline getirmeyi amaçladığını belirtmiştir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*