Burdur Emniyet Müdürlüğü


burdur emniyet mudurlugu
burdur emniyet mudurlugu

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü: Burdur İl Emniyet Müdürlüğü kurumunda idareci olarak görev yapan müdür Abdülkerim Polat’dır. 10.11.2012 tarihinde göreve başlayan Polat Burdur’da emniyeti sağlamak amacıyla yaklaşık olarak 2 yıldır çalışmalar yapmaktadır. Polat yaptığı çalışmalarla hırsızlık, gasp, uyuşturucu kaçakçılığı gibi suç olan eylemlerin yapılmasının önüne geçerek asayişi tüm Burdur halkı açısından titizlikle sağlamakta; insanların güvenli bir şekilde hayatlarına devam etmeleri için zemin oluşturmuş bulunmaktadır.  Burdur İl Emniyet Müdürlüğü konum olarak Burdur merkezde Burç Mahallesi’nde yer almaktadır. Burdur emniyet müdürlüğü olarak kontör dolandırıcılığı hakkında halk bilgilendirilerek bu dolandırıcılığın önüne geçilmeye çalışılmıştır.

Burdur Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bu konuda hizmete başlanmadan önce yapılan incelemeler sonucunda kontör dolandırıcısı olanlar genelde kamu personellerine sms atarak dolandırma girişiminde bulunduğu tespit edilmiştir. Bu eylemden dolayı görülen zarar miktarı çok fazla olduğu için bu suç eyleminin bir an önce önüne geçilmesi gerektiği kararına varılmıştır.  Burdur İl Emniyet Müdürlüğü olarak 2013 yılında Burdur’da hırsızlık olayının aydınlatılmasından sonra başarılı olan personellere gereken ödüller verilerek personellerin performanslarının artmasına yönelik çalışmalara zemin hazırlanmış olunmuştur.

Burdur  Emniyet Müdürlüğü Adresi

2013 yılında Burdur da kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele ekibi olarak düzenlenen operasyonda başarılı olunarak uyuşturucunun genç kitleye dağılarak ailelerin uyuşturucu bağımlısı gençlerle mücadele etmesinin önüne geçilmiş olunmaktadır. Görevli şube müdürleri ve polisler aracılığıyla Hatıra Ormanı’na 330 fidan dikilerek insan sağlığı için gerekli olan oksijeni üretecek olan ağaç sayısında artışa yardımcı olunmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*