Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü


bolu milli egitim mudurlugu
bolu milli egitim mudurlugu

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Amasya doğumlu olan Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan; eğitim hayatına hizmet vermeye 1992 yılında mezun olduğu gibi başlamıştır. Hem edebiyata gönül vermiş hem de sporla da yakından ilgilenerek Türkiye Atletizm Federasyonu Milli Hakemi’dir. Başta Artvin ve Ankara gibi şehirler olmak üzere birçok noktada öğretmenlik yapmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı, Ankara Valiliği, Çankaya Kaymakamlığı ve Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere birçok merciden övünç ve başarı belgesi almıştır.

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası


Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine bağlı olan ve yalnızca merkezde yer alan ilkokul sayısı 40’tır. Bunların dışında Gerede başta gelmek üzere birçok noktasında da ilkokul ve bilumum eğitim noktası vardır. Eğitime verdikleri önem sağladıkları sayısız burslar ile birlikte kendini belli ettirmektedir. İnternet adresleri üzerinden tüm Bolu halkına kaliteli hizmet sağlayan müdürlük; başta veli bilgilendirme sistemi başta olmak üzere birçok konuda hizmet vermektedir. Bunun haricinde gerçekleşecek tüm sınav bildirimleri ve tüm okullar ile ilgili bilgilere ulaşmak da bu site üzerinden yürütülmektedir.

Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi sitesinde yer alan Atatürk Özel bölümü ilin ne denli ilke ve inkılâplarına bağlı kişilikler olduğunu göstermektedir. Başta Göynük, Mengen olmak üzere birçok ilçesinde de halk eğitim merkezi açılan bu noktalarda çeşitli yetenek sahibi olma ve becerilerini geliştirebilme faaliyetleri gerçekleşebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*