Bolu İl Sağlık Müdürlüğü


bolu il saglik mudurlugu
bolu il saglik mudurlugu

Bolu  Sağlık Müdürlüğü: Bolu yaşayan nüfusunun sağlığını en az kendileri kadar düşünen illerimizden birisidir. Tüm bu hassasiyetini hissettirerek, sağlık alanında yeniliklere imza atan il sağlık müdürü; Dr. Mahmut Arık 1963 doğumludur. Birçok sağlık ile ilgili hizmet veren kurumda ve kuruluşta görev yapmıştır. Aile hekimliği görevini icra ederken, 2012 yılının şubat ayında sevgi ve kardeşlik şehri olarak bilinen Bolu da Bolu İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde göreve başlamıştır. Halkı tarafından bilinen en aşikâr özelliği insani yardımlaşma ruhudur.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Tayland, Vietnam, Myanmar gibi birçok ülkeye gönüllü sağlık hizmeti vermiştir. Birçok araştırma ve çalışmaları söz konusu olmuştur. Kendinin gerçekleştirdiği sempozyumlar hariç 50den fazla sempozyuma ve seminere katılımı bulunmaktadır.    Yalnızca genel sağlık alanında değil ayrıca hastalıklar konusunda da oldukça aktif bir bilinçlendirme çalışmasında olan müdürlüğümüz, gerçekleştirdikleri koordinasyon toplantıları sonucunda ilimize daha sağlıklı ve huzurlu günler yaşatılsın diye elinden gelen tüm çabayı sarf etmiştir.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Ambulanslarının en hızlı ve en güvenli şekilde ulaşım sağlaması için tüm detaylara özen gösterilmektedir. Saniyelerin insan sağlığındaki önemini acı deneyimlerle kavramak istemediklerinden dolayı, zamanı en sağlıklı ve en iyi şekilde değerlendirme çabaları vardır. Bolu İl Sağlık Müdürlüğü resmi sitesinde yer alan birçok faydalı bilgi de teknoloji üzerinden kişilere bilgi aktarımı sağlamaktadır. Bu bilgilerin başında Bolu Sivil Savunma mekanizması üzerine de bilgi aktarımı sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*