Bolu Emniyet Müdürlüğü


bolu emniyet mudurlugu
bolu emniyet mudurlugu

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü: Kurulduğu günden bu yana, ilin güvenliğini ve asayişini sağlayan, tüm çalışmalarını ili ve ilinde yaşanların refah ve düzen içerisinde yaşaması için gerçekleştiren Bolu İl Emniyet Müdürlüğü kentin güvenliği ve huzurlu bir yaşamın gerekliliği her ne ise omuzlayarak hizmet vermektedir. Şuan müdürlük görevinde bulunan ve yıllardır Bolu’nun asayişini kontrol altında tutmaya çalışan Sabri Durmuşlar 2009 yılında Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü görevinden ayrılarak 2011 yılı itibariyle de Bolu’da görevini icra etmektedir.

Bolu Emniyet Müdürlüğü Randevu

Emniyet müdürlüğünün ile kattığı hizmetler içerisinde koruma ve kalkındırma başta gelmektedir. Fakat bunun yanı sıra bilgilendirme ve yol gösterme konusunda da üstün niteliklere sahip olan müdürlük; son teknoloji şartlarının yaşandığı ve yakinen hayatımıza indirgenmiş olan internet bankacılığı ve alışveriş ile ilgili herhangi olası bir dolandırıcılığa karşı da bilgilendirme sağlamaktadır. Çünkü özellikle son zamanlarda ortaya çıkan online ve telefon üzerinden gerçekleşen kontör hırsızlığına karşı mağduriyet azaltıcı tedbirlerin başında bilgilendirmek ve yönlendirmek gelmektedir.

Bolu Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü aynı zamanda sahip olunan resmi internet sitesi sayesinde de birçok trafik işlemleri yanı sıra silah ruhsatı işlemleri de gerçekleşebilmektedir. Asayiş işlemleri ile de birçok hizmeti sitesinde il vatandaşları ile paylaşarak bilinçlendirme ve destekleme sağlamaktadır. Tüm güvenlik personeli ile Bolu Merkez de yer alan emniyet müdürlüğü, Bolu ilinin daha güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*