Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü


bitlis milli egitim mudurlugu
bitlis milli egitim mudurlugu

 Bitlis İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Kurumun müdürlüğünü 2008 yılından beri Mehmet Emin KORKMAZ başarılı bir şekilde yapmaktadır. Bitlis’te yaptığı eğitim çalışmalarıyla hizmetlerine devam etmektedir. Mehmet Emin KORKMAZ’ın Ortadoğu adlı yayınlanmış bir şiir kitabı da bulunmaktadır.   Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 72 ilköğretim, 14 lise bulunmaktadır. Kurum, Bitlis Hükümet Konağı ikinci katta hizmet vermektedir. Mehmet Emin KORKMAZ, göreve geldiği günden beri Bitlis’e yeni eğitim kurumları kazandırmaya çalışmaktadır.

Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bunların arasından tamamlanmış ve yapılmaya devam eden projeler bulunmaktadır. Müdürlük, sadece il merkeziyle sınırlı kalmayıp çevre ilçe ve köylerinde isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır. Sıklıkla yapılan okul ziyaretlerinde istekler büyük bir özenle dinlenilmektedir. Bitlis’te Okullar Hayat Olsun Projesi, büyük bir ses getirmektedir. Bu proje kapsamında çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir. Ayrıca yapılan etkiliklerle de eğitim ve öğretim faaliyetlerine katkı sağlanmaktadır.

Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Bitlis Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, dinamik bir eğitimci kadrosuna sahip olduğu çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Bu kadroda yer alan herkes, ellerinden gelen tüm imkanları kullanarak eğitim için hizmet vermeye devam etmektedirler. Kurumda görev alan kişiler, yeni projeler hazırlayıp hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmektedirler. Kurumun internet sitesi üzerinden tüm bilgilere, eğitim alanında ki tüm gelişmelere ulaşılabilmektedir. Ayrıca aynı site üzerinden bütün istekler ve yorumlar gönderilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*