Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü


bitlis il saglik mudurlugu
bitlis il saglik mudurlugu

Bitlis Sağlık Müdürlüğü: Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. Erkan AKAGÜNDÜZ yerine getirmektedir. Daha öncesinde Hizan Aile Sağlık Merkezi’ndeki Aile Hekimliği görevinden sonra 2012 Aralık ayında Bitlis’e il sağlık müdür olarak atanmıştır. Toplum sağlığı konusunda ki hizmetlerine yeni görevinde daha da artırarak devam etmektedir. Müdürlüğe bağlı sağlık birimleri görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Müdürlük bünyesinde hizmet veren birçok sağlık kuruluşu, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilmeye devam edilmektedir.

 Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı yedi tane devlet hastanesi bulunmaktadır. Bu hastaneler, son teknoloji donanımlara sahip bir şekilde hizmet vermektedir. Hastaların hızlı bir şekilde tedavi edilmesi çalışılmaktadır. Güncel sağlık konularında ki gelişmeler yakından takip edilmektedir. Toplum sağlığını sağlamak için bu gelişmeler insanlarla paylaşılmaktadır. İlk olarak hastaneler ve diğer saplık birimleri aracılığıyla bilgilendirme yapılmaktadır. Ayrıca müdürlükten ve internet sitesinden gerekli bilgiler alınabilmektedir. Bunların yanı sıra zaman zaman Bitlis genelinde çeşitli etkinlikler ve organizasyonlarla sağlık konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır. Tüm birimlerde alanında uzman personeller görev yapmaktadır.

Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Sağlık konusunda merak edilen tüm sorularda kurum tarafından hızlı bir şekilde cevaplanmaktadır. İhtiyaç duyulan birçok hizmet internet sitesi üzerinden kolaylıkla sağlanmaktadır. İstekler ve şikâyetler de internet üzerinden müdürlüğe ulaştırılabilmektedir. Kurum hakkında merak edilen konular ve verilen hizmetlerde ayrıntı bir şekilde internet sitesinde bulunmaktadır. Kurum, Hüsrevpaşa Mahallesi 1208 sokakta hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*