Bitlis Emniyet Müdürlüğü


bitlis emniyet mudurlugu
bitlis emniyet mudurlugu

Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü: Sadedtin AKGÜÇ, Bitlis Emniyet Müdürü olarak görev yapmaktadır. Herkes tarafından bilinen birçok yürüttüğü proje bulunmaktadır. En önemli yerlerde görevini yerine getirdikten sonra son olarak 2012 Eylül ayında Bitlis’te görevine yerine getirmeye başlamıştır. Uluslar arası düzeyde 35’i aşkın ülkeyle yürütülen çalışmalarda yer almıştır.

 Bitlis Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bitlis’te yürütülen çalışmalarla toplumun güveni giderek daha çok sağlanmaktadır. Zaman zaman teşkilat tarafından gerekli bildirimlerde en iyi şekilde yapılmaktadır. Tecrübeli ve profesyonel ekipleri bünyesinde bulunduran teşkilat, başarılı operasyonlara imza atmaktadır. Toplumun güveni en iyi şekilde sağlanmaktadır.

Sadece emniyet konusunda değil, insanların ihtiyaç duyduğu her anda emniyet teşkilatı yardımlarını sunmaktadır. Bitlis Emniyet Müdürlüğü’nün internet sitesi sürekli güncel tutulmaktadır. Bu sayede gerekli bilgilendirmeler ve duyurular hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre Bitlis’te meydana gelen suç olayları giderek azalmaktadır.

Bitlis Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bitlis Emniyet Müdürlüğü, Bitlis Hükümet Konağında hizmet vermektedir. Teşkilat hem kendi yerinden hem de internet üzerinden hizmetlerini gerçekleştirmektedir.Toplumun her türlü ihtiyacı dinlenip hızlı bir şekilde karşılanmaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda ihbarlarınızda büyük bir ciddiyetle değerlendirilmektedir. İnternet sitesi üzerinden de online ihbar hizmeti verilmesi insanların işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Halkın bilgilendirilmesi yapılan çeşitli etkinlikler sayesinde en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*