Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü


bingol milli egitim mudurlugu
bingol milli egitim mudurlugu

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü idari kadrosunda müdür olarak görev yapmakta olan Yakup SARI 27.01.2012 tarihinde göreve başlamıştır. Yaklaşık 1 yıldır Bingöl de görev yapmaktadır. Daha önce Keçiören ve Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görev yapmışlığı bulunmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır. Eğitim’e katkı sağlamak için elinden gelen çabayı göstermektedir. Milli Eğitim Müdürlüğünün adresi sudur: Yenişehir mahallesi, Hükümet konağı, kat:3-12 Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Kapsamında toplam 354 okul bulunmaktadır.

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullar 10 anaokulu, 204 ilkokul, 73 ortaokul, 28 lise, 9 ilköğretim okulu, 2 halk eğitim merkezi, 5 akşam sanat okulu, 2 adet mesleki teknik eğitim merkezi ve 1 adet bilim sanat merkezi bulunmaktadır. Bingöl merkez de Bingöl Üniversitesi bulunBingöl Milli Eğitim Müdürlüğü eğitime katkı sağlamak için birçok çalışma yapmıştır. Yakup SARI anasınıfı müdürler toplantısı yaparak değerler eğitiminin okulöncesinde başlaması gerektiğini belirterek bu konuya daha çok önem verilmesi konusunda öğretmenleri bilgilendirdi. Aynı zamanda Okullar Hayat Olsun projesini başarılı bir şekilde uygulamaya devam etmek için tüm öğretmenlerle değerlendirme toplantısı yapılmıştır.

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Çocukların yararı için okullarda son yıllarda süt dağıtımı yapılmaktadır. Yakup SARI 2012-2013 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlandığı ilk gün çocuklara süt dağıtarak onların gelişimi için fayda sağlayarak dönemi başlatmış bulunmaktadır. Yakup SARI ayrıca öğretmenlik mesleğinde gelişme gösteren ve diğer öğretmenlerden daha başarılı olan Veysel ÇELİKER’e teşekkür belgesi taktim ederek bu öğretmenin performansının devamlılığını sağlamayı amaçlamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*