Bingöl Emniyet Müdürlüğü


bingol emniyet mudurlugu
bingol emniyet mudurlugu

Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü: Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü kurumunda müdür olarak görev yapan kişi Ercan Taştekin’dir. 06.09.2012 tarihinde ataması yapılan TAŞTEKİN 1 yılı aşkın bir süredir Bitlis halkı için gerekli hizmeti vermektedir. Taştekin’in çalışmaları arasında genel emniyet ve asayişin sağlanmasına yönelik çalışmaların yapılması ve mevzuata uygun yürütülmesinin sağlanması, çocukların ve gençlerin suça yönelmesini engelleyecek tedbirlerin alınması, asayiş suçları hakkında halkın bilgilendirilmesinin sağlanması yer almaktadır. Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü konum olarak Bingöl merkez de Şehit Mustafa Gündoğdu Mahallesi’nde yer almaktadır.

Bingöl  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Emniyet Müdürlüğü olarak halkın özellikle genç kesimin madde bağımlılığına maruz kalmasının engellenmesi için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Suçluların yakalanmasına yönelik yapılan mücadeleler kurum-kişi işbirliği ile yapıldığı sürece başarılı operasyonlar düzenlenerek bir nevi uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak amacı ile yapılmış olmaktadır.


Bingöl İl Emniyet Müdürlüğü olarak eğitime destek projesi kapsamında eğitime destek vermek amacıyla çalışmalar yapılmıştır. Okullarda çocuklara kırtasiye malzemesi, ayakkabı ve çorap dağıtımı yapılarak çocukların topluma yararlı bir birey olarak yetişmeleri açısından yarar sağlanmış olmaktadır.

Bingöl  Emniyet Müdürlüğü Adresi

Hırsızlık, uyuşturucu kaçakçılığı, sahte altın,…vb. suç olabilecek eylemlerin önüne geçmek amacıyla halka bilgilendirici seminerler verilerek halkın güvenli ve mutlu bir biçimde hayatına devam etmesi amaçlanmaktadır. Üzerinde konuşulan ve çözülmeye çalışılan en önemli suç teşkil eden eylem olan uyuşturucu tacirliğinin son bulması amacıyla halktan alınan destek ile profesyonel bir biçimde çalışılarak uyuşturucu alışkanlığı yenilmeye çalışılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*