Bilecik Emniyet Müdürlüğü


bilecik emniyet mudurlugu
bilecik emniyet mudurlugu

Bilecik İl Emniyet  Müdürlüğü: 1945 Tarihinde kurulan Emniyet Genel Müdürlüğü, bünyesinde eğitim, güvenlik, haberleşme, dış ilişkiler, mali işler, kaçakçılık, organize işler, personel, sağlık işleri, özel harekât, terörle mücadele, yabancılar ve trafik denetleme yer alır. Bilecik Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, 1960 yılında Gümüşhane’de doğdu. 2006-2009 Kars, 2009-2010 Sinop Emniyet müdürlüğümde görev yaptıktan sonra 09.08.2010 tarihinde Bilecik’te göreve başlamıştır.  Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürü Alper Uzman’dır.

Bilecik Emniyet  Müdürlüğü Randevu

Asayiş Şube Amirlikleri arasında idari büro, araştırma ve geliştirme, bilgi işlem büro, ağır suçlar büro, ahlak bürosu, aranan kayıp şahıslar bürosu, bilgi toplama bürosu, hırsızlık, nezarethane büro ve asayiş resmi ekip büro amirliklerinden oluşur. Bölge Trafik Şube Müdürü Cengiz Karabıdak’tır. Büro amirlikleri ise eğitim ve idari hizmet birimi, istatistik birim, trafik düzenleme ve denetleme birimi, ikmal bakım büro amirliğinden oluşur. Ayrıca Çocuk Şubede Hayati Akça, Güvenlik Şubede Erdoğan Baydemir görev yapmaktadır. Ülke güvenliğini sağlamak ve suçluya müdahale etme görevinin yanı sıra kanuni, geleneksel ve demokratik görevleri de bulunmaktadır.

Bilecik Emniyet  Müdürlüğü Adresi

Kamu düzenini sağlamak ve suç olaylarına engel olmak da görevleri arasındadır.   Emniyet Genel Müdürlüğünün adresi, İstiklal Mah. Tevfik Bey Cad. No:101, telefon numarası ise 0228 212 18 42-43-44’ dir. Toplumun huzuru ve güvenliği için çalışan Emniyet Genel Müdürlüğü Teşkilatının titiz çalışmaları sayesinde halkın güven içinde yaşamasını sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*