Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü


balikesir milli egitim mudurlugu
balikesir milli egitim mudurlugu

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü Milli Eğitim Bakanlığı ile ortak bir çalışma yürüterek Balıkesir ilinde yaşayan vatandaşlarına en iyi eğitim hizmetini vermek için tüm kaynaklarını en etkin bir biçimde kullanmaktadır.Milli Eğitim Müdürlüğü görevini Sabri Caner yürütmektedir. 1963 yılanda Van şehrinde doğan Caner lise öğrenimini Van Alparslan Öğretmen Lisesi Üniversite hayatını ise Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirmiştir.

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Aynı üniversite de yüksek lisans eğitimini tamamlayan Caner eğitimini tamamladıktan sonra Kırklareli/Vize ilçesinde Türk Dili Ve Edebiyatı öğretmeni olarak göreve başlamıştır. Türkiye’nin çeşitli okullarında idari işlerde görev yapan Caner daha sonra Tarım ve Köy İşleri Bakanlığında APK uzmanı olarak çalışmaya devam etmiştir. 211 yılında Isparta Milli Eğitim müdürü olarak görev yapan Caner 2012 yılında Balıkesir ilinde milli eğitim müdürlüğü görevine başlamıştır. Milli Eğitim müdürlüğü 1196 okula eğitim hizmeti vermeye devam etmektedir. Milli Eğitim Müdürlüğüne Kasaplar Mahallesi Sındırgı Caddesi No1 Balıkesir/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

İnternet hizmeti bölümünde yer alan e-bilgi edinme hizmeti sayesinde eğitim konusunda pek çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Balıkesir ili ile ilgili pek çok duyurunun da paylaşıldığı internet sitesinde soru ve görüşleriniz için bir istek hattı da mevcuttur.Balıkesir Milli Eğitim Müdürlüğü vatandaşlarına pek çok eğitim programları uygulayarak kendilerini geliştirmelerine de yardımcı olmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*