Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü


balikesir il saglik mudurlugu
balikesir il saglik mudurlugu

Balıkesir Sağlık Müdürlüğü: Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı ile ortak bir çalışma yürüterek Balıkesir ilinde yaşayan vatandaşların sağlık hizmetini en iyi şekilde karşılamak için hizmet planlarını en iyi şekilde uygulamaktadır.İl Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. Mustafa Alp Akoğlan yürütmektedir. Akoğlan 1975 Manisa/Demirci ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlköğrenimini Demirci Abdurrahman Şeref Bey İlkokulu lise öğrenimini ise İzmir yamanlar Fen Lisesinde tamamlamıştır.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Üniversite Eğitimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlayan Akoğlan Manisa Kapalı Cezaevinde Tıbbiye olarak göreve başlamıştır. Daha sonra Manisa doğumevinde, Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesinde başhekimliği yardımcılığı görevlerini yapmıştır. Bu hizmetlerinden sonra Manisa Sağlık Müdürlüğünde müdür yardımcılığı görevini yürütmeye başlayan Akoğlan 2012 yılında Balıkesir’de il sağlık müdürü olarak göreve başlamıştır.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Dr. Mustafa Alp Akoğlan evli ve iki çocuk babasıdır. Araştırma Bilgi Sistemleri ve Sağlığın Geliştirilmesi, Halk Sağlığı Hizmetleri, Kamu Sağlığı Hizmetleri, Özel Sağlık Hizmetleri Eczacılık ve Tıbbi Cihaz, Yönetim Hizmetleri, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri şube müdürlükleri ve Basın ve Halkla İlişkiler, Döner Sermaye İşletmeciliği, Sabim ve Bimer, Çalışan Hakları ve Güvenirliği Fuhuş ve Fuhuş Yüzünden Bulaşan Zührevi Hastalıklarla Mücadele Komisyonu birimleri ile vatandaşların sağlık hizmetlerini en iyi şekilde karşılama çalışmaktadır.

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğüne Eski Kuyumcular Mah. Valilik Binası K:1 Balıkesir/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz. İnternet hizmeti sayesinde vatandaşlarına sağlık hizmeti konusunda büyük kolaylıklar sağlayan Sağlık Müdürlüğü bu tür hizmetlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*