Balıkesir Emniyet Müdürlüğü


balikesir emniyet mudurlugu
balikesir emniyet mudurlugu

Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü: Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Balıkesir şehrinde ikamet eden vatandaşlarının can ve mal güvenliğini sağlamak için koordineli bir şekilde çalışmakta ve günün herhangi bir saatinde tam bir güvenlik oluşturarak vatandaşlarının huzur içerisinde yaşamalarına olanak sağlamaktadır.Balıkesir ilinde İl Emniyet Müdürlüğü görevini Halil Karataş yürütmektedir. Karataş 1965 Sivas/Gürün ilçesinde doğmuştur. Polis koleji ve Polis Akademisi eğitimini tamamlayan Karataş daha sonra İzmir Emniyet Müdürlüğü, Elazığ Emniyet Müdürlüğü, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve Şırnak Emniyet Müdürlüğünde görev Yapmıştır.

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Randevu

2010 yılında Ağrı İl Emniyet Müdürü olan Karataş 201 yılında Balıkesir İl Emniyet Müdürü görevine getirilmiştir. Halil Karataş evli ve üç çocuk babasıdır. Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü, KOM Şube Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Polisevi Şube Müdürlüğü, Silah ve Patlayıcı Madde Şube Müdürlüğü, TEM Şube Müdürlüğü ve Yabancılar Şube Müdürlüğü birimleri ile Balıkesir ilindeki vatandaşlarına tam anlamıyla bir güvenlik hizmeti sağlamaktadır.

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Adresi

Toplum destekli polis hizmeti ile pek çok vatandaş polis ile daha iyi bir iletişime geçirmeyi başarmıştır.Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğüne Atatürk Mah. Bandırma Cad. No:106, Paşaalanı/Balıkesir adresinden ulaşabilirsiniz. İnternet hizmetinde paylaştığı güncel olaylar ve Balıkesir ilinde yapılan operasyonlardan vatandaşlarını tam bilgi sahibi yapan Emniyet müdürlüğü gün geçtikçe internet hizmetini daha da arttırmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*