Balıkesir Büyükşehir Belediyesi


balikesir buyuksehir belediyesi
balikesir buyuksehir belediyesi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları: Balıkesir, Balıkesir ilinin ana ilçesi ve ismini veren kenttir. Balıkesir tarımsal bir ekonomi yeri olup oldukça kullanışlı yolların kavşağına bulunan bir ulaşım yeridir. Tarihte genel olarak Misya ve Karesi adlarıyla ünlenen yörede Balıkesir kenti, 13. yüzyılda Karesi Beyliği zamanında ortaya çıkmıştır. Ana geçim kaynağı ticaret, sanayi ile tarım ve hayvancılık olup bamya, börülce, kavun, kelle peyniri ve benzeri zirai ürünleri ile tanınır.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Adresi

Balıkesir büyükşehir belediyesi başkanlığını İsmail Ok yürütmektedir. Balıkesir büyükşehir belediyesi halka verdiği hizmetlerle büyük bir başarı sağlamıştır. Halkın ihtiyaçlarının farkında olarak çalışmalarının bu doğrultuda yürütmektedir. Birçok proje yürütmekte olan Balıkesir büyükşehir belediyesi aynı zamanda istekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda projelerde üretmektedir. Halka karşı duyarlı davranan ve aynı şekilde her zaman halka yakın davranan Balıkesir büyükşehir belediyesi bu sayede başarıyı yakalamıştır.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Birçok projesi olan Balıkesir büyükşehir belediyesinin bazı projeleri ; stratejik plan ve raporlar , kültür ve  sanat projeleri ,sağlık projeleri ,eğitim ve teknoloji projeleri ,park ve çevre projeleri ,yol ve cadde projeleri , sosyal yarım projeleri , halkla iletişim projeleri , sosyal yardım projeleri , spor projeleri , ulaşım projeleri ,sokak hayvanları geçici bakım evi , su ve kanalizasyon işlemleri , atık su arıtma sistemi ,içme suyu arıtma sistemi gibi birçok işlem yapmaktadır.  Balıkesir büyükşehir belediye birçok işlemi yürütmektedir. Bu şekilde halkın sevgisini kazanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*