Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü


aydin milli egitim mudurlugu
aydin milli egitim mudurlugu

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü her geçen gün artan eğitim ihtiyacını karşılamak için Milli Eğitim Bakanlığı ile koordineli çalışmakta ve vatandaşlarının ihtiyaç duyduğu eğitim sertifikalarını başarılı bir şekilde karşılamaktadır.İl Milli Eğitim müdürü Pervin Töre 1960 yılında Erzurum’da doğmuştur. Lise öğrenimini Erzurum ve İzmir’de üniversite eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Kimya bölümünde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra Trabzon Of Lisesinde dört yıl boyunca kimya öğretmenliği görevinde bulunmuştur.

Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Daha sonra İzmir Kız lisesinde müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerini yürüten Pervin Töre 2012 yılında Aydın ilinde milli eğitim müdürü olarak görevine başlamıştır. Pervin Töre evli ve bir çocuk sahibidir. Milli Eğitim müdürlüğü 727 Aydın ilinde 727 okula hizmet vermektedir. Milli Eğitim Müdürlüğüne Meşrutiyet Mah. Kültür Cad. Merkez/AYDIN adresinden ulaşabilirsiniz. Ayda bir saat arge, hobin olsun yüzün gülsün, ‘’Zirvedekilerle Buluşma’’ eğitim programı, Aydın okuryazar projesi, e-dil İngilizce eğitimi, e-matematik, bizde varız ve bir denizyıldızınız olsun projeleri ile vatandaşlarına en etkin eğitim seminerlerini vermeye devam etmektedir.

Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

İnternet hizmeti ile milli eğitim müdürlüğü MEB kamu hizmet envanteri, MEB bilgilendirme, ihaleler hizmetlerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitede sınav duyuruları ve eğitim ile özel haberler yayınlanarak vatandaşların eğitim hakkında tam olarak bilgi alması sağlanmaktadır.Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü pek çok proje ve etkinlikleri Aydın ilinde yaşayan pek çok vatandaşı daha donanımlı bir hale getirmeyi başarmıştır. Milli eğitim müdürlüğü 177.618 öğrenciye hizmet etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*