Aydın İl Sağlık Müdürlüğü


aydin il saglik mudurlugu
aydin il saglik mudurlugu

Aydın Sağlık Müdürlüğü: Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı ile koordineli çalışarak vatandaşlarına daha kaliteli bir sağlık hizmeti vermek için her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. Hüsnü Tırpancı yürütmektedir. Tırpancı 1969 yılında Ayında dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini Gazipaşa İlköğretimde Lise eğitimi ise Aydın lisesinde tamamladıktan sonra Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Mezun olduktan sonra Afyon şehrinde pek çok idari görev hizmetinde bulunan Tırpancı 2008 yılında Aydın’da sağlık müdürü olarak göreve atanmıştır. Hüsnü Tırpancı evli olup iki çocuk babasıdır. Genel koordine birimleri sağlık müdürlüğü acil sağlık hizmetleri, araştırma ve bilgi sitemleri, halk sağlığı hizmetleri, kamu sağlık hizmetleri, özel sağlık hizmetleri ve yönetim hizmetleri şube müdürlükleri ile vatandaşlarına hızlı bir şekilde sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Acil sağlık hizmetleri genel müdürlüğü, halk sağlığı müdürlüğü, hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri, diyaliz merkezleri ve özel hastane kurumları ile hastalar hızlı bir şekilde tedavi imkanına ulaşabilmektedir.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Sağlık müdürlüğüne Hasan Efendi Mah. Gençlik Cad. No:16 Aydın/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden vatandaşlarına sunduğu hizmetler ile pek çok kişi ihtiyacı olan işlemleri hızlı bir şekilde yapabilmektedir.Aydın İl Sağlık Müdürlüğünün iletişim adreslerinde her türlü istek şikayetlerini bildirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sağlık müdürlüğünün sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*