Aydın Emniyet Müdürlüğü


aydin emniyet mudurlugu
aydin emniyet mudurlugu

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü: Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Aydın ilinde yaşayan vatandaşlarının güvenliğini etkin bir biçimde sağlamak için güvenlik personelini her geçen gün daha fazla eğiterek günün her saatinde vatandaşların güvenli ve rahat bir şekilde yaşamlarını sağlamaktadır.İl Emniyet Müdürlüğü görevinde Ahmet Turan Temel bulunmaktadır. Temel 1963 yılında Malatya/Hekimhan ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Adana’da tamamlayan Temel daha sonra Polis Koleji ve Polis Akademisi okulunu bitirerek tamamlamıştır.

Aydın Emniyet Müdürlüğü Randevu


Eğitim hayatını tamamladıktan sonra Polis Akademisinde, Sivas İl Emniyet Müdürlüğünde, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünde ve Konya İl Emniyet Müdürlüğünde hizmet vermiştir. Yaptığı başarılı hizmetlerden dolayı birinci sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi eden Temel Polis müfettişi olarak görevine devam etmiştir. Daha sonra Karabük İl Emniyet müdürü olan temel 2011 yılında Aydın ilinde emniyet müdürlüğü görevine devam etmektedir. Ruhsat işlemleri, özel güvenlik, çocuk şube, asayiş, bölge trafik denetleme, trafik tescil, trafik denetleme, KOM, olay yeri inceleme, önleyici hizmetler, tem şube, lojistik, koruma, eğitim, güvenlik, bilgi işlem, muharebe, pasaport ve yabancılar şube müdürlükleri hizmetleri ile vatandaşların her türlü güvenlik ihtiyacı karşılanabilmektedir.

Aydın Emniyet Müdürlüğü Adresi

İnternet hizmetinden yayınladığı güncel haberler ve bilgilendirme yazıları ile Aydın ilinde oturan vatandaşlar şehirleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne Efeler Mah. A Hizmet Binası PK:09020 Kurtuluş, Aydın/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*