Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü


artvin milli egitim mudurlugu
artvin milli egitim mudurlugu

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü tüm dünyada gelişen eğitim hizmetlerine ayak uydurarak kaliteli eğitim hizmetini tüm Amasya halkına hızlı bir şekilde hizmetine sunmaktadır.Bölgenin Milli Eğitim Müdürlüğünü 1965 Ankara/Elmalı doğumlu emekli bir öğretmen olan Mustafa Yanmaz yapmaktadır. Trakya Üniversitesi Çanakkale Eğitim Yüksek Okulu tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü bitiren Yanmaz Erzurum-Pasinler 1986–1991 .

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Öğretmen ve Okul Müdürü, Isparta/Sütçüler 1991–1994 Okul Müdürü, Antalya/Kaş 1994–1997 Okul Müdürü, Antalya/Elmalı 1997–2008 Öğretmen-Okul Müdürü, Antalya/Elmalı 2005–2008 İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ve Antalya/Aksu 2008–2012 İlçe Milli Eğitim Müdürü görevini yaptıktan sonra ilimize Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaya başlamıştır. Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz evli ve iki çocuk babasıdır. Müdürlüğe bağlı 37 resmi kurum ve 10 özel kurum bulunmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 8 ilkokul, 5 ortaokul ve 13 lise bulunmaktadır. Müdürlük toplam 267 okulda eğitim görevini sürdürmektedir.

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Ülkemizin bizlere sunduğu kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak başarılı bir eğitim sistemini Artvin halkına sunmak kurumun temel politikasıdır. Kamu ile birlikte ortak bir hizmet yürüten Milli Eğitim Müdürlüğü uyguladığı pek çok eğitim programı ile vatandaşlarına ihtiyacı olan en uygun eğitim hizmetini sunmaktadır. Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü Fatih projesi kapmasında Artvin ilinin tamamında detaylı çalışmalar yapılmakta ve eğitim programı en kısa zamanda uygulamaya konulacaktır. Müdürlüğümüze Çarşı Mah. Adliye Sok. No: 4 Artvin/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*