Artvin İl Sağlık Müdürlüğü


artvin il saglik mudurlugu
artvin il saglik mudurlugu

Artvin Sağlık Müdürlüğü: Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Artvin ilinde ikamet eden vatandaşlarına yeterli bir sağlık hizmeti verebilmek için kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak her vatandaşına aynı hizmet ve kaliteyi sağlayarak hastalarına doğru ve etkili bir tedavi yöntemi uygulamaktadır.Sağlık Müdürlüğü görevini Dr. Murat Küçükoğlu yürütmektedir. Küçükoğlu 1977 Erzurum doğumlu olup tıp eğitimini Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde görmüştür. Tıp eğitimini tamamladıktan sonra Denizli Tavas Çağıran Sağlık Ocağında sorumlu hekim olarak hizmet hayatına başlamıştır.

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Küçükoğlu Erzurum Aşkale 1 nolu Acil Sağlık Hizmeti, Denizli Tavas Toplum Sağlığı Merkezi, Aşkale Devlet Hastanesi Acil Servisi, Aşkale 1 nolu Aile Hekimliği görevlerinde hizmet vermeye devam etmiştir. Yaptığı başarılı hizmetlerinden sonra 2011 yılında Erzurum Aşkale İlçe Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Küçükoğlu 2012 yılında Artvin ilimizde sağlık müdürü olarak görev yapmaktadır. Sayın Murat Küçükoğlu evli ve iki çocuk babasıdır. Sağlık hizmetleri, acil sağlık hizmetleri, araştırma bilgi işlemleri ve yönetim hizmetleri şube müdürlüğü ile vatandaşlara en iyi hizmeti sağlamak için sağlık müdürlüğü oldukça koordineli bir şekilde çalışmaktadır.

Artvin İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

İl Sağlık Müdürlüğüne Çayağzı Mahallesi Miralay Şükrü Bey Caddesi Artvin Sağlık Müdürlüğü Binası adresinden rahatça ulaşabilirsiniz. Artvin İl Sağlık Müdürlüğü hastaneler, toplum sağlığı merkezleri, aile sağlığı merkezleri, Artvin halk sağlığı müdürlüğü, verem savaş dispanseri, AÇSAP merkezi ve evde sağlık hizmetlerini vererek vatandaşlarının sağlık hizmetlerini etkili bir şekilde yerine getirmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*