Artvin Emniyet Müdürlüğü


artvin emniyet mudurlugu
artvin emniyet mudurlugu

Artvin İl Emniyet Müdürlüğü: Artvin İl Emniyet Müdürlüğü her geçen artan güvenlik sorunlarına karşı vatandaşlarının ihtiyacı olduğu güvenlik hizmetini en iyi şekilde sağlayarak Artvin ilinin Karadeniz bölgesinde en güvenilir şehir merkezlerinden biri olması sağlamıştır.İl Emniyet Müdürlüğünün görevini 1965 Balıkesir/Gönen doğumlu Hüsrev Salmaner yürütmektedir. Salmaner ilk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlamıştır. Polis akademisi görevini tamamladıktan sonra Emniyet teşkilatında Komiser yardımcısı olarak hizmet hayatına atılmıştır.

Artvin Emniyet Müdürlüğü Randevu


Hizmet sırasında Amerikan Cleveland Heights Polis Akademisi ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Kamu Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini alan Salmaner Polis Akademisi Başkanlığı Güvenlik Bilimleri Fakültesinde öğretim görevlisi olarak hizmet vermiştir. Yaptığı başarılı hizmetlerinden sonra Sayın Hüsrev Salmaner 2011 yılında Artvin ilinde emniyet müdürü olarak göreve getirilmiştir. İl Emniyet müdürü Hüsrev Salmaner evli ve üç çocuk babasıdır. Emniyet Müdürlüğünün internet hizmeti sayesinde bilgi edinme, trafik işlemleri, silah ruhsat işlemleri ve pasaport işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca şikayetlerinizi ihbar bölümünden hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Artvin Emniyet Müdürlüğü Adresi

Emniyet Müdürlüğüne Yeni Mahalle Edip Dinç Sokak No:1 Merkez / ARTVİN adresinden ulaşabilirsiniz. Atatürk ilke ve inkılaplarında yasalara uygun bir şekilde toplum güvenliği oluşturmayı misyon edinen Emniyet Müdürlüğü güvenlik tehdidi oluşmadan önce tehlikeyi ortadan kaldırma eylemini de vizyon olarak edinmiştir. Artvin İl Emniyet Müdürlüğü duyuru bölümünden de vatandaşlarına son yapılan operasyonlar hakkında bilgi sahibi yaparak Artvin ilindeki olaylardan haberdar olmasını sağlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*