Antalya Valiliği


antalya valiligi
antalya valiligi

Antalya Valiliği Protokol Listesi: Doğası ve plajları ile Türkiye’nin gözbebeğidir Antalya. Dünyanın her yerinden turistler tatil için bu güzel ilimizi tercih ederler. Tarihin ve doğanın birbiriyle raks ettiği Antalya’yı yüz binlerce turist her yıl büyük bir sevgi ve özlemle sarmalıyor. Antalya’ya gelen turistler kendilerini son derece mutlu edecek birçok aktiviteyi gerçekleştirebiliyorlar. Antalya’da yapılacak birçok aktivite ve görülecek birçok yer mevcut.

Antalya Valiliği Duyuruları

İster Antalya’nın cennet gibi kıyılarında tekne gezintisi, ister altın rengi kumsallarında plaj keyfi, Dilerseniz şelalelerinde doyumsuz seyirler, dilerseniz kanyonlarında ya da nehirlerinde heyecan fırtınası yaşayabilirsiniz. Antalya, size asla unutamayacağınız bir tatil fırsatı sunuyor.Peki, Antalya’da neler yapabilirsiniz bir göz atalım.

Antalya Valiliği Adresi

Kaleiçi, Kurşunlu Şelalesi piknik yeri, tekne turları, Phaselis antik kenti, Aspendos Tiyatrosu, Perge, Olimpos Milli Parkı’nda jeep safari, Köprüçay Kanyonu’nda rafting, Termessos antik kenti, Antalya Müzesi, Saklıkent, Kemer sahilleri veya Konyaaltı, Lara Plajları, parklar ile Antalya size unutamayacağınız anları yaşatacak. Antalya falezlerini, kentin denizden manzarasını, Düden Şelalesini görebilirsiniz.

Antalya Valiliği Telefonu

Antalya’da dilerseniz tekne gezintisine çıkabilirsiniz. Bu gezintiler yaklaşık 1 saat sürmekte. Tekne gezintisi biter bitmez şehrin sayısız restoranlarında güzel bir akşam yemeğine oturmadan önce yine Kaleiçi evleri ve hediyelik eşya dükkânları arasında alış verişe çıkabilir ve sevdikleriniz için dilediğinizce hediye alabilirsiniz. Merdiven tırmanmayı göze alabilenlerdenseniz; bir hayli yüksekte bulunan Karain Mağarasını görebilir ve Ariassos Harabelerini gezebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*