Antalya Emniyet Müdürlüğü


antalya emniyet mudurlugu
antalya emniyet mudurlugu

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü: Antalya il sınırları içeride çalışanlarıyla güvenliği sağlayan Antalya İl Emniyet Müdürlüğü merkezinde insan ögesini bulundurarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kurumun emniyet müdürlüğü görevini 1. Sınıf emniyet müdürü olan Dr. Ali Yılmaz üstlenmiştir.  Sürekli yenilenme çabaları içerisinde bulunan ve bu çabalarını çeşitli projelerle güçlendiren Antalya İl Emniyet Müdürlüğü toplumsal huzur ve güveni sağlamanın yanında, toplumla iç içe olmayı hedeflemektedir. Elindeki kaynaklarla en hızlı ve en etkin şekilde görevini gerçekleştirmeye çalışan kurum kendine bağlı olan İlçe Emniyet Müdürlükleri ile de ortaklaşa çalışmaktadır.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Randevu

Emniyet müdürlüğünce yalnız bu kurumlarla değil aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşları ve Muhtarlarla Çözüm Topluluğu kurularak asayişin sağlanmasını kolaylaştırmak istemektedir. Suça karşı vatandaşlarla işbirliği içerisinden bulunmak isteyen kurum böyle bir yapıya bürünerek toplumla iç içe olmayı başarabilmektedir. Toplumla birlikte yürüttüğü; Antalya Dost Eli Projesi, Gelecek Eğitimle Gelecek Projesi, Onlar Bizim Hemşerimiz Projesi, Çiçekleri Soldurmayalım Projesi, Yaya Öncelikli Kent Antalya Projesi gibi çalışmalarıyla birçok farklı alanda insana ulaşmayı amaç haline getirmiştir.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bu sosyal projelerle güvenli bir yaşam kalitesi oluşturmak, hukukun üstünlüğünü sağlamak ve suçla etkin bir mücadele etmeyi daha erişilebilir hale getirmektedir.   Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından verilen birçok online hizmete(pasaport, trafik, ruhsat işlemleri) web sitesinden kolaylıkla ulaşabilir, kurumla Güvenlik Mah. Vatan Bulvarı Çallı / ANTALYA adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*