Amasya İl Sağlık Müdürlüğü


amasya il saglik mudurlugu
amasya il saglik mudurlugu

Amasya Sağlık Müdürlüğü: Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışan ve Amasya ilinde yaşayan vatandaşlarına kaliteli bir sağlık hizmeti verebilmek için hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.Sağlık Bakanı Uz. Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na bağlı olarak çalışan sağlık müdürlüğününün yönetiminde Amasya Valisi Abdil Celil Öz ve İl Sağlık Müdür Dr. Ömer Deniz bulumaktadır. Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Araştırma Bilgi Sistemleri Sağlığın Geliştirilmesi ve Halk Sağlığı Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Yönetim Hizmetleri Şube Müdürlüğü ve Sağlık hizmetleri Şube Müdürlüğümüz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için her geçen gün ihtiyaçlarınıza daha hızlı cevap vermektedir.

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

İnternet hizmeti üzerinden kurduğumuz aile hekimini öğren hizmeti sayesinde hekiminizi hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi, Suluova Devlet Hastanesi, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, Taşova Devlet Hastanesi ve Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi birimlerimiz ile bağlı olarak çalışarak sizlerin ihtiyacı olan en uygun sağlık hizmetini vermektedir. İl sağlık Müdürlüğü sizlere sunduğu Evde Bakım Ve Sağlık Hizmetleri sayesinde herhangi bir hastaneye gitmeden evinizde rahatça tedavi olabilme imkanı sağmaktadır. İl Sağlık Müdürlüğünden veya internet hizmetinden hasta haklarınızı rahatça öğrenebilirsiniz.

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Amasya İl Sağlık Müdürlüğü Amasya Merkez Toplum Sağlığı Merkezi, Merzifon Toplum Sağlığı Merkezi, Suluova Toplum Sağlığı Merkezi, Taşova Toplum Sağlığı Merkezi, Gümüşhacıköy Toplum Sağlığı Merkezi, Göynücek Toplum Sağlığı Merkezi ve Hamamözü Toplum Sağlığı Merkezleri ile kolayca aile hekiminize ulaşabilir hızlı bir tedavi imkanına kavuşabilirsiniz. Müdürlüğümüze Fethiye Mahallesi Hastane Caddesi/Merkez adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*