Amasya Emniyet Müdürlüğü


amasya emniyet mudurlugu
amasya emniyet mudurlugu

Amasya İl Emniyet Müdürlüğü: Amasya İl Emniyet Müdürlüğü her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak vatandaşların şehirlerinde rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamaları için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir.Emniyet teşkilatının müdürü Cemil Bayazıt 1967 yılında Ordu ilinde doğmuştur. 1989 yılında Polis Akademisinden muzun olan Bayazıt aktif polis hayatına başlamıştır.

Amasya Emniyet Müdürlüğü Randevu

1999-2004 yıları arasında Mardin İl Emniyet Müdürlüğünde görev yapan Bayazıt daha sonra 2000-2002 yılları arasında Kosova’da Birleşmiş Milletler görevlisi olarak bulunan Bayazıt daha sonra 2004-2012 yılları arasında İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünde pek çok görev birimine hizmet etmiştir. Buradaki görevini tamamladıktan sonra ilimizde Polis Başmüfettişi olarak görevine getirilen Bayazıt daha sonra ilimizde emniyet müdürlüğü görevine getirilmiştir. İl Emniyet Müdürü Cemil Bayazıt evli ve iki çocuk babasıdır.

Amasya Emniyet Müdürlüğü Adresi

Asayiş şube müdürlüğü, basın ve halka ilişkiler büro amirliği, bilişim suçlarıyla mücadele, bölge trafik denetleme, çocuk şube, eğitim şube, güvenlik şube, polis evi, silah ve patlayıcı madde, özel güvenlik, trafik tescil denetleme ve yabancılar şube müdürlüklerimiz ile vatandaşlarımıza en iyi güvenlik hizmetini sunmaya devam etmektedir. Müdürlüğe Göllübağlar Mah. Alparslan Türkeş Bulvarı No:71 adresinden ulaşabilirsiniz.

Amasya Emniyet Müdürlüğü internet üzerinden sizlere sunduğu kayıp çocuk sorgulama, kayıp şahıs sorgulama, araç ve sürücü bilgi sistemi, e – pasaport, trafik işlemleri ve ruhsat İşlemleri gibi interaktif işlemleri ile anında e-hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*