Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü


aksaray il saglik mudurlugu
aksaray il saglik mudurlugu

Aksaray Sağlık Müdürlüğü: Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü kurum amiri Dr. akın südemen olup Necip Fazıl Kısakürek caddesinde hizmet vermektedir. Hizmetleri ve amaçları ile ilgili geniş alanda bilgi almak için hazırlanmış olan web sitesi bulunmaktadır. Müdürlüğün vatandaşı için sunduğu hizmetleri ve görevleri ile ilgili bilgi vermek açısından bazı konulara değinmemiz gerekirse; Bağlı bulunduğu ilin özel ve resmi sağlık kurum ve kuruluşlarının her konuda izlenmesi, değerlendirilmesi ve denetlenmesi ile ilgili çalışmaları bulunduğu gibi.

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

özel sağlık kuruluş ve kurumlarının her türlü çalışma ve ruhsat belgelerinin verilmesi ile ilgili çalışmaları; Bağlı bulunduğu ilin eczane, tıbbi ve optik müesseselerin ruhsatlandırılıp, denetlenmesi sayabileceğimiz gibi ayrıca; 112 acil sağlık hizmetlerinin yanı sıra; Aksaray Sağlık Müdürlüğü ulusal medikal arama kurtarma ekipleri ve eğitimleri ile lojistik destek sağlamaktadır. Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü sağlıklı yaşamak için alınması gerekli önlemlerin bütünü anlamına gelen il hıfzıssıhha kurulu işlemleri ile birlikte Aksaray iline bağlı resmi devlet hastanelerinin i.k departmanlarına yani insan kaynaklarına ait bütün işlemlerini çözebilecek hizmetler sağlar.

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Ayrıca birçok hastanenin de teknolojik gelişimine fayda sağlar. Bütün bu gelişim esnasında ve gelişim başlamasının öncesinde planlamalar sağlar. İl içerisinde bulunan tüm vatandaşların verilen hizmetlere oldukça kolay ve pratik bir şekilde ulaşmasını, bu ulaşım esnasında da hız kaybına uğramamalarını sağlar.  Arzu edilen tüm hizmetler Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü adresinden bizzat veya ilgili web sitesinden verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*