Aksaray Emniyet Müdürlüğü


aksaray emniyet mudurlugu
aksaray emniyet mudurlugu

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü: Aksaray ilinin emniyetinden sorumlu olan ve gereken her işlevi başarı ile yerine getiren emniyet müdürü Sayın Mustafa Şahin donanımlı bilgi hazinesi ve halkını, vatanını, huzuru ve emniyeti seven, bu uğurda elinden gelen her şeyi bireysel olarak dahi gerçekleştirmekten kaçınmayan biridir. E90 karayolu üzerinde yer alan Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde 2011 yılından beri görevini başarıyla yürütmektedir.  Aksaray ilinin sınırları içerisinde gerçekleşen yankesicilik, kapkaççılık, dolandırıcılık, uyuşturucu kullanımı ve satıcılığı, her nevi hırsızlık ( otomobil, ev, işyeri) gibi suç unsuru eylemlerin azalmasında büyük bir oran söz konusudur.

 Aksaray Emniyet Müdürlüğü Randevu

Tüm emniyet personellerinin ve emniyet müdürlüğü idari kadrosunun yoğun çabaları sonucunda başarılan bu durum, il genelinde suç oranının azalarak refah ve güvenlik içinde bir yaşam gerçekleştirilmesinde önemli ölçüde rol oynamıştır. Halkına ve insana güven, emniyet konusunda var olan Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde suç ve sorgulama haricinde de birçok işleme dayalı hizmet verilmektedir. Bu hizmetlerin başında sürücü belgesi çıkarımı, askerlik görevinin tecil işlemleri, pasaport satın alma veya izin uzatma işlemleri, silah alımı esnasında ruhsat alımında gerekli olan işlemler ve yurtdışından gelen kişilerin ülkemizde gerçekleştirebilecekleri işlemler gelmektedir.

Aksaray Emniyet Müdürlüğü Adresi

Yalnızca görevlerini gerçekleştirmenin dışında, işlerini özveri ve severek yapan Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü personelleri ilk olarak yargı anında bile kişisel haklara saygı duymaktadır. Haksızlığa dahil olacak her davranıştan kaçınırlar. Öncelikle saygı duydukları insan hakları, çocuk hakları ve tüketici haklarıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*