AİHM Karar Sorgulama


aihm karar sorgulama
aihm karar sorgulama

AİHM Karar Sorgula: Adalet bakanlığının hemen hemen tüm hizmetleri e devlet sistemi ile sanal aleme taşınmış durumdadır.Adalet bakanlığının ve diğer tüm resmi kurumların hizmetlerinden faydalanmanız için yapmanız gereken ilk şey e devlet şifresi almaktır. E devlet şifresi almak için kimliğiniz ile il ve ilçe merkez postanelerine gitmeniz ve 2 tl ödemeniz gerekir.

AİHM Sonuç Sorgulama

Almış olduğunuz e devlet şifresini en kısa sürede sadece sizin bileceğiniz bir şifre ile değiştirmeniz güvenlik açısından önemlidir.E devlet şifrenizi unutmanız halinde ekstra olarak 4 tl daha ücret ödemeniz gerekecek olduğundan belirlediğiniz şifreyi lütfen not alınız.

AİHM Karar Öğrenme

Adalet bakanlığının hizmetlerinden biri olan AİHM Karar Sorgulama hizmeti vatandaşlarımızın oldukça faydalandıkları  etik hizmetlerin başında gelmektedir.AİHM karar sorgulama işlemi yaparken Adalet bakanlığınca çok sade bir hale gelmiş sorgulama ekranını kullanmamız gerekmektedir.

AİHM Karar İnceleme

Bu hizmeti kullanırken AİHM karar arama ekranında nasıl sorgulama yapacağımızı bizlere sormaktadır.Vatandaşlarımıza kolaylık olsun diye beş farklı dalda AİH karar Sorgulama işlemi yapılmaktadır.Bunlar Sırasıyla ;

1-Başvuru Numarasına Göre Sorgulama ,

2-Dava Adına Göre Sorgulama  ,

3-Kavramlara Göre Sorgulama  ,

4-Sözleşme Maddesine Göre  Sorgulama   ,

5-Tarihine Göre Sorgulama  dır.

E Devlet AİHM Karar Sorgulama

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*