Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü


agri milli egitim mudurlugu
agri milli egitim mudurlugu

 Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Ağrı milli eğitim müdürü, şuan görev yerinde olan müdür, Sayın Fatih Başak’dır. 2010 tarihinde görevine başlamış bulunmaktadır. Sayın Fatih Başak göreve başlayalı 2 yıl olmuştur. Görev süresi boyunca oldukça öğrencilere, halka umut dolu işler yapmıştır. Ağrı halkına ve velilere güven vermiş, yardım etmiştir. Başta 2 tane daha kız çocuğunu okula kazandırarak umut sağlamıştır. Kız çocuklarının okuması için büyük özveri ile çalışmaktadır.

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Ağrı milli eğitim müdürü Sayın Fatih Başak köy çocuklarına kitap toplayan üniversiteli öğrencilere, teşekkür belgesi vererek minnettar olmuştur. Yaşlıların okuma ve yazma öğrenmesini hayranlık içinde tebrik etmiştir. Sürekli böyle faaliyetlerin olması sevindirici bir haberdir. Okul müdürleri ile birlikte bir araya gelerek toplantı yaparak, bilgilendirme sağlamıştır. Öyle görülüyor ki iki yıl gibi bir zamanda halk yeni müdürü benimsemiş durumdadır. Kısa zamanda birçok faaliyeti gerçekleştirmesi ve halk eğitim merkezlerinde okuma yazma kursu açılarak halkın gülen yüzü olmuştur.

Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Ağrı milli eğitim müdürü binası şuanda Kağızman Caddesi Ağrı/merkez giderek tüm istekleri ve şikâyetleri bildirebilirsiniz. Merkez binasına gitmek isteyenler bu adresi kullanarak her şeyi detaylı olarak öğrenebilirler. Ağrı’da birçok ilkokul, ortaokul ve lise bulunmaktadır. Ağrı’da bir adet İbrahim Çeçen Üniversitesi ile gençlere ve okumak isteyen herkese eğitim imkânı vermektedir. Eğitim ve öğretime büyük destekler vererek insanları mutlu etmektedir. Özellikle kız çocuklarına büyük önem vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*