Ağrı İl Sağlık Müdürlüğü


agri il saglik mudurlugu
agri il saglik mudurlugu

Ağrı sağlık müdürlüğü: Ağrı il sağlık müdürlüğü görevde şuan Sayın Seyfettin Yeşilboya yer almaktadır. Özverili, uzman ve deneyimli personeli ile birlikte mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Yardımcı sağlık müdürü ve tam kadro personel ekibi vardır. Sağlık açısından halkın huzuru, refah oluşu her şeyin başında gelmektedir. Devamlı halkı sağlık alanında duyurular ve bilinçlendirmeler konusunda bilgiler sağlamaktadır. Sağlık için kullanılmayan ama evlerde tutulan bir takım ilaç var ise onları gerekli yerlere iletmek adına toplumu yönlendirmiştir. İnsanlık adına ciddi önemli büyük bir adım atmıştır. Devamlı halkın sağlığı için personeller ile birlikte toplantılar yaparak bir araya gelmiştir. Bilinçli bir toplum olması için tüm imkânlar sağlanmaktadır. Sağlık sektöründe öncelik olarak halkın refah oluşu en önde gelmektedir.

Ağrı il sağlık müdürlüğü Personel Listesi

Ağrı il sağlık müdürlüğü, valiler il müdürünü makamında ziyaret ederek herkesi sevindirmiştir. Bölge halkı için yapılan hizmetlerden, duyurulardan, atılan adımlardan bilgi almıştır. Ağrı iline bağlı birçok ilçe sağlık müdürlüğü yer almaktadır. Sürekli web sitesinden sağlık sınavları ve tüm faaliyetlerden haberdar etmektedir. Bütün imkânların sınırlarını zorlayarak sağlıklı yaşam için büyük fedakârlıklarda bulunarak çalışan personellerin ve halkın yüzünü güldürmüştü.

Ağrı il sağlık müdürlüğü Adresi

Ağrı il sağlık müdürlüğü, sağlık binasına gitmek isteyenler şu adresi kullanabilirler: Hürriyet Mahallesi Yaşar Eryılmaz caddesi Merkez/Ağrı adresine giderek gereken bilgiye dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Bütün isteklerinizi, önerileriniz ve şikâyetlerinizi dilediğiniz gibi rahatça dile getirerek çözüme ulaştırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*