Ağrı Emniyet Müdürlüğü


agri emniyet mudurlugu
agri emniyet mudurlugu

Ağrı  İl Emniyet Müdürlüğü

Ağrı il emniyet müdürlüğü, Sayın Bayram Coşkun görev başında yar almaktadır. 6 Eylül 2012 tarihinde Ağrı emniyetine hizmete başlamış bulunmaktadır. Ağrı il emniyetine 1 yıl 3 ay gibi bir zamandır görev yapmaktadır. Bu kısa zaman süresince halkın güvenini kazanmak ve güvenli bir ortam sağlamak için çalışmıştır. Fedakâr yardımcıları ile birlikte halkı korumak için faaliyetler sağlamıştır. Sürekli olarak yeni görevler ve operasyonlar ile dolandırıcılar, tacirle göz açtırmamıştır. Halkı uyanık olmaya teşvik eden projeler, birçok seminerler verilerek yapılması gerekilen konularda bilinçli bir toplum oluşturmuştur.

Ağrı  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Her şeyin başı halkın güvenli olması, bu yüzden halka açık seminerlerin yapılması için tüm olanaklar sağlanır.Ağrı il emniyet müdürlüğü, özverili davranarak tüm imkânlarını, gücünü seferber ederek halka büyük hizmet sunmuştur. Halkın huzur içerisinde yaşaması çok büyük önem taşımaktadır.

Sosyal medyada sıkıntı yaşamamak adına güvenli ortam, konusunda birçok bilinçlendirme seminerleri vermektedir. Sosyal faaliyetler konusunda personeli ve halka pozitif enerji sağlanmaktadır. Konserler, eğlenceler vererek halkın ve personelin gücünü artırmıştır.

Ağrı  Emniyet Müdürlüğü Adresi

Toplumu her türlü konuda aydınlatarak, yeni projelerler güvenliği artırmaktadır. Ağrı emniyeti olarak uyuşturucu tacirlerine geçit vermeyerek güzel bir işe imza atmıştır.Ağrı il emniyet müdürlüğü, zor günleri moral vererek halk ile beraber geçirmektedir. Broşürler bastırıp halkın dolandırıcılara karşı bilinçli davranması konusunda güçlendirmiştir. Seminerler ile personellerin detaylı şekilde bilgi vermesini sağlamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*