Afyon Milli Eğitim Müdürlüğü


afyon milli egitim mudurlugu
afyon milli egitim mudurlugu

Afyon İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Afyon milli eğitim müdürü, şuan görev başında olan müdür, Sayın Metin Yalçın’dır. 1 Şubat 2012 tarihinde görevine başlamış bulunmaktadır. Metin Yalçın göreve başlayalı henüz bir yıl olmuştur. Görev süresi boyunca oldukça güzel faaliyetlerde bulunmaktadır. Afyon halkına, öğrenciler ve velilere güven vermiş, ilgi göstermiştir. Bir öndeki görevinde olduğu gibi herkesin sorunlarına çözüm bulmaktadır.

Afyon Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Afyon milli eğitim müdürü Sayın Metin Yalçın, Mehmet Akif Ersoy ortaokulunda “okulum gözbebeğim” projesinde yer aldı. Sağlık alanında kan bağışını başlatarak güzel bir örnek olmuştur. Öyle görülüyor ki kısa zamanda halk yeni müdürü benimsemiş durumdadır. Kısa zamanda birçok faaliyeti gerçekleştirmesi ve halk eğitim merkezlerinde okuma yazma kursu açılması halkın gülen yüzü olmuştur. İnsanların güvenini sağlayarak en önemli işe imza atmış durumdadır. Böyle önemli projeleri Sayın Metin Yalçın 11 ay gibi kısa bir zaman zarfında gerçekleştirmiştir. Afyon halkına, öğrencilerine, velilerine, en önemlisi ülkesine en iyi şekilde hizmet vermeyi onur bilmektedir.

Afyon Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Afyon milli eğitim müdürü binası şuanda Karaman İş Merkezi Karaman Mahallesi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No: 9 03100 Merkez/Afyonkarahisar olarak tam adres böyledir. Merkez binasına gitmek isteyenler bu adresi kullanarak tüm isteklerini, taleplerini iletebilirler. Afyon’da birçok ilkokul, ortaokul ve lise okullar vardır. Bir tanede Afyon Kocatepe Üniversitesi ile gençlere eğitim imkânı vermektedir. Eğitim ve öğretime her anlamda destek vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*