Afyon İl Sağlık Müdürlüğü


afyon il saglik mudurlugu
afyon il saglik mudurlugu

 Afyon sağlık müdürlüğü: Afyon il sağlık müdürlüğü görevde şuan Sayın Necip Yemenici yer almaktadır. Kaliteli uzman ve deneyimli personeli ile birlikte mükemmel bir hizmet vermektedir. Yardımcı sağlık müdürü ve personeli ekibi vardır. Sağlık açısından halkın huzuru, refah oluşu her şeyden önce gelmektedir. Sürekli olarak halkı sağlık alanında duyurular ve bilinçlendirmeler konusunda bilgilendirmektedir. Sağlık için kullanılmayan ama evlerde bekleyen bir takım alet var ise onları gerekli yerlere iletmek adına toplumu bilinçlendirmektedir.

Afyon il sağlık müdürlüğü Personel Listesi

İnsanlık adına gerçekten önemli büyük bir adım atmıştır. Sürekli olarak halkın sağlığı için personeller ile birlikte toplantılar yapmaktadır. Akıllı, bilinçli bir toplum olması için tüm imkânlar kullanılmaktadır. Sağlık sektöründe öncelik olarak halkın refah oluşu ön planda tutulmaktad Afyon il sağlık müdürlüğü çalışmaları sayesinde herkesin huzurunu sağlamaktadır. Bölge halkı yapılan hizmetlerden, duyurulardan, atılan adımlardan gayet mutlu gözükmektedir. Afyon iline bağlı birçok ilçe sağlık müdürlüğü vardır. Devamlık web sitesinden sağlık sınavları ve tüm faaliyetlerden haberdar etmektedir.

Afyon il sağlık müdürlüğü Adresi

Yanında sürekli olarak hizmet veren sağlık çalışanlarını da önemseyerek kaliteyi artırmıştır. Tüm olanakların sınırlarını zorlayarak sağlıklı yaşam için büyük fedakârlıklarda bulunarak çalışanların yüzünü güldürmüştü. Afyon il sağlık müdürlüğü, sağlık binasına gitmek isteyenler şu adresi kullanabilirler: Derviş Paşa Mahallesi Dr. Mahmut Hoca Caddesi Merkez/Afyon adresini kullanarak gereken bilgiye dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Tüm istek ve şikâyetlerinizi rahatça dile getirerek çözüm bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*