Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü


adiyaman milli egitim mudurlugu
adiyaman milli egitim mudurlugu

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü: Adıyaman milli eğitim müdürü görev başında olan müdür, Mehmet Ali Selamet’tir. 30 Ocak 2012 tarihinde görevine başlamış durumdadır. Mehmet Ali Selamet göreve başlayalı bir yıl olmuştur. Bu süre zarfında görevde oldukça güzel faaliyetlerde bulunmaktadır. Kısa süre önce Malazgirt ilköğretim okulunu öğrencileri ve öğretmenleri makamında ağırlamıştır. Daha önceki görevlerinde olduğu gibi herkesin sorunlarına ilgi göstermektedir. Daha sonra Ata ilköğretim okulu ile bir araya gelerek “Her şey daha güzel olacak” mesajı ile moral kaynağı olmuştur.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Adıyaman milli eğitim müdürü Mehmet Ali Selamet her alanda da güzel faaliyetler göstermektedir. Sağlık meslek lisesini ziyaret ederek sıcak bir ortam meydan getirmiştir. Öyle görülüyor ki kısa zamanda halk yeni müdürü benimsemiş gözükmektedir. Kısa zamanda birçok faaliyete yönlenmesi ve okul ziyaretlerinde bulunması, halkın yüzünü güldürmeyi sağlamıştır. Bir halkın güvenini kazanmak oldukça zor bir durumdur. Ancak Mehmet Ali Selamet bunu bir yıl gibi kısa zamanda başarmış durumdadır. Ülkesine, halkına ve Adana halkına en iyi şekilde hizmet vermeyi sağlamaktadır.

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Adıyaman milli eğitim müdürü binası şuanda Döşeme Mahallesi Mücahitler Caddesi Yeni valilik binası 01130 Seyhan/Adana merkez olarak tam adres böyledir. Merkez binasına gitmek isteyenler bu adresi kullanarak tüm isteklerini iletebilirler. Adıyaman’da birçok ilkokul, ortaokul ve lise bulunmaktadır. Ayrıca bir tane Adıyaman Üniversitesi bulunmaktadır. Eğitim ve öğretime her anlamda imkan sağlanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*