Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü


adiyaman il saglik mudurlugu
adiyaman il saglik mudurlugu

Adıyaman sağlık müdürlüğü: Adıyaman il sağlık müdürlüğü görevde şuan Mehmet Emin Taş yer almaktadır. Kaliteli uzman ve deneyimli sağlıkçılarla hizmet sunmaktadır. Yardımcı sağlık müdürü ve personeli ekibi bulunmaktadır. Halkın huzur, refahı ve sağlıklı oluşu her şeyden önce gelmektedir. Sürekli olarak halkı sağlık alanında duyurular ve bilinçlendirmeler yapmaktadır. Sağlık için kullanılmayan ama evlerde bekleyen bir takım alet var ise onları toplamak için halkı teşvik etmektedir. İnsanlık adına gerçekten önemli büyük bir adımdır. Sürekli olarak halkın sağlığı için toplantılar yapmaktadır. Bilinçli bir toplum olması için tüm imkanlar seferber edilmektedir. Sağlık sektöründe öncelik olarak halkın mutluluğu ön planda tutulmaktadır.

Adıyaman il sağlık müdürlüğü Personel Listesi

Adıyaman il sağlık müdürlüğü çalışmaları sayesinde herkesin keyifli gülüşleri görülebilir. Herkes yapılan hizmetlerden, duyurulardan, atılan adımlardan oldukça memnundur. Adıyaman iline bağlı birçok ilçe sağlık müdürlüğü bulunur. Sürekli olarak web sayfasından sağlık sınavları, lisans programları hakkında bilgi edinilebilir. Yanında sürekli olarak hizmet veren sağlık çalışanlarını da koruma altına aldığını göstermektedir. Bütün imkânların sınırlarını zorlayarak sağlıklı bir yaşam için büyük emekler vererek çalışanların ayakları altına serilmiştir.

Adıyaman il sağlık müdürlüğü Adresi

Adıyaman il sağlık müdürlüğüne dilek, şikâyet ve önerilerinizi sürekli dile getirebilirsiniz. Aynı zamanda sağlık müdürlüğü binasına giderek gereken bilgiye dilediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Açık adresi: Siteler mahallesi Kavi yolu PK:02200 ( Ağız ve diş sağlığı merkezi yanı) bu adresten dilediğiniz zaman tüm taleplerinize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*