Adıyaman Emniyet Müdürlüğü


adiyaman emniyet mudurlugu
adiyaman emniyet mudurlugu

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü: Adıyaman il emniyet müdürlüğü, Sayın Mehmet Bilici görev başında bulunmaktadır. 2009 yılından beri Adıyaman emniyetine hizmet vermektedir. Adıyaman il emniyetine 4 yıl gibi bir süredir görev yapmaktadır. Bu uzun zaman süresince çok güzel faaliyetler içerisinde bulunmuştur. Sürekli olarak görevlerine yenilerini eklemektedir. Halkı bilinçlendiren projeler, birçok seminerler verilerek neler yapması gerektiği konusunda bilinçli bir toplum yetiştirmektedir.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Randevu

Halkın güvenliği her şeyin başında gelir. Bundan dolayı halka açık seminerlerin yapılması için tüm olanaklar sağlanır. Özellikle sinsi yaklaşan dolandırıcılara karşı neler yapılması gerektiğine dair bir ekip ile birlikte halka duyurular sağlanmaktadır. Adıyaman il emniyet müdürlüğü, tüm gücünü ve imkânını seferber etmiş durumdadır. Halkın refah içerisinde yaşaması her şeyin başında gelir.

İnterneti güvenli kullanılması konusunda birçok bilinçlendirme seminerleri vermektedir. Sosyal faaliyetler konusunda personeli ve halkı motive etmektedir. Konserler, eğlenceler vererek halkın ve personelin yüzünü güldürmektedir. Çocuk şube müdürlüğü konusunda çocukları da unutmamaktadır.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Adresi

Toplumu her türlü konuda aydınlatıcı projeler sağlayarak güvenliği artırmaktadır. Adıyaman emniyeti olarak uyuşturucu tacirlerine geçit vermemiştir.   Adıyaman il emniyet müdürlüğü sıkıntılı ve zor günleri birlikte aşarak güzel bir ortam oluşturmaktadır. El broşürleri dağıtarak halkın dolandırıcılara karşı nasıl bir tavır içinde olmasını gösterdi. Ayrıca verilen seminerlerde personellerin detaylı şekilde bilgi vermesi halkı bilinçli hale getirdi. Sürekli cep telefonuna gönderilen uyarı mesajları ile halkı uyarmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*