Adana Emniyet Müdürlüğü


adana emniyet mudurlugu
adana emniyet mudurlugu

Adana İl Emniyet Müdürlüğü: Emniyet ve asayişin sağlanması yönünde rolü üstlenen ve kendine bağlı kurumlara yön veren Adana İl Emniyet Müdürlüğü, huzurlu bir toplumu oluşturmadaki sorumluluğu barındırmaktadır. Kurumun emniyet müdürlüğü görevi Ahmet Zeki Gürkan tarafından yürütülmektedir  Her türlü kamu düzenini sağlamakla yükümlü olan, suç ve suçluların yakalanmasını sağlayan Adana İl Emniyet Müdürlüğü verdiği hizmetlerle suça eğilimi minimum dereceye indirgenmiş bir toplum oluşturmayı hedeflemektedir. Kurum aynı zamanda işlenmiş suçlarla ilgili kanunda yer alan esasları uygulamakta bunlara ilişkin suçluları gerekleri adli makamlara teslim aşamasında görev almaktadır.

Adana  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Adana ilinde bulunan tüm ilçe emniyet amirlikleriyle koordineli çalışan kurum kapsama alanı sınırları içerisindeki yerleri iç ve dış tehlikelere karşı korumakla mükelleftir. Emniyet Müdürlüğünce düzenlenen seminerler sayesinde de bilinçli bir toplum oluşturmak, çeşitli sosyal etkinliklerle de halkla polisin kaynaşması sağlanmaktadır. İlgili kurum yalnızca güvenlik değil aynı zamanda trafik ile ilgili her türlü tedbiri birimleri aracılığı ile halka sunmaktadır. Adana ilinde bulunan çeşitli yerlerdeki MOBESE kameralarla da sürekli günlük yaşamı gözetim altında tutmakta, oluşabilecek ya da oluşan olaylarla ilgili tedbirler almaktadır.

Adana Emniyet Müdürlüğü Adresi

Web sitesinde verdiği hizmetlerle toplumdaki işlerin daha hızlı yürütülmesini hedeflemektedir.   Adana İl Emniyet Müdürlüğü Meydan Mah. Bakımyurdu Cad. No:205 Seyhan ilçesindeki adresinde vatandaşlara hizmet vermektedir. Ayrıca kuruma bağlı birimlerin telefon ve faks numaralarına kurumun web sitesinden ulaşılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*